واژگونی موتورسیکلت در اتوبان  امام علی( ع )

به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب سرهنگ احسان مومنی ضمن بیان این خبر بیان داشت : برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 در ساعت 05:30 صبح امروز یکفقره واژگونی موتورسیکلت در محدوده مسیر اتوبان امام علی( ع ) بعد از پیروزی اعلام می گردد .

به گزارش رکنا، وی گفت : تیم کارشناسی پلیس راهور پایتخت، بلافاصله در محل حاضر شدند و ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار ، به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

این مقام انتظامی ادامه داد :پس از بررسی های به عمل آمده تیم کارشناسی مشخص شد راکب موتورسیکلت که در این مسیر مشغول حرکت بوده ، به علت لغزنده بودن معبر نتواسته موتورسیکلت خود را کنترل نماید به زمین برخورد می کند .

مومنی بیان داشت : خوشبختانه سرعت این وسیله نقلیه کم بوده و به موتورسوار آسیبی وارد نمی آید و پس از لحظاتی به مسیر خود ادامه می دهد .

وی افزود : داشتن کلاه ایمنی باعث شد که در این حادثه به سر موتورسوار آسیبی نرسد و دیگر خودروها با دیدن این حادثه به موقع عکس العمل نشان داده و پس از واؤگونی با وی برخورد نکردند .

مومنی از راکبین موتورسیکلت خواست در روزهای بارانی و لغزندگی معابر از موتورسیکلت استفاده ننمایند را که استفاده از این وسیله در شرایط بارندگی وبارش ممنوع می باشد .

معاون ترافیکی پلیس راهور پایتخت :

واژگونی کامیون در فضای سبز محورآزادگان

سرهنگ سعید اکبری ، از واژگونی یک دستگاه کامیون کشنده به علت لغزنده بودن معبر در اتوبان آزادگان و ایجاد ترافیک سنگین در این محدوده خبر داد .

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب سرهنگ "سعید اکبری" ضمن اعلام این خبرگفت: در ساعت 04:00 صبح امروز در مسیر لاین سرعت شرق به غرب آزادگان محدوده پل دستواره یک دستگاه کامیون کشنده که در این مسیر در حال حرکت بوده ناگهان از مسیر خارج می شود.

وی افزود : پس از انحراف این کامیون کشنده به سمت راست ، این کامیون پس از شکستن چندین گاردریل وارد فضای سبز شده و متوقف می گردد .

سرهنگ اکبری ادامه داد : پس از اطلاع از وقوع این حادثه بلافاصله رییس منطقه 26 و تیم و کارشناسان منطقه 26 پلیس راهور پایتخت در محل حاضر شدند و نسبت به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

وی گفت : همچنین با حضور جرثقیل سنگین پلیس راهور و تلاشهای بی وقفه و زیاد راننده جرثقیل در موقعیت این حادثه ، کامیون به حالت عادی بازگشت و در مرحله اول کفی این کامیون جدا و از محل خارج گردید و عملیات بیرون آوردن خود کشنده نیز ادامه یافت و در نهایت به کنارراه منتقل گردید و ترافیک به حالت عادی بازگشت .

این مقام انتظامی تصریح کرد: با حضور عوامل اورژانس مصدوم این حادثه که راننده کامیون بود ، پس از معاینه سرپایی، در محل مداوا شد.

سرهنگ سعید اکبری در خصوص علت این تصادف، گفت: علت واژگونی کامیون ، عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه و لغزنده بودن معبر اعلام گردیده است .

وی از رانندگان خواست: در هنگام لغزنده بودن معابر باسرعت مطمئن حرکت کنند و تمام توجه خود را به رانندگی معطوف دارند و از حرکاتی که باعث شود توجه آنها از رانندگی منحرف شود خودداری کنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟