دستگیری کلاهبردار میلیاردی در ایلام

سرهنگ "دلاور القاصی مهر"  اظهار داشت: در پی ارجاع یک فقره پرونده قضائی به اداره جعل و کلاهبرداری آگاهی استان، مبنی بر فروش یک باب منزل مسکونی به صورت غیر قانونی، موضوع بصورت ویژه در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.

به گزار رکنا، وی افزود: با انجام اقدامات فنی کارآگاهان پلیس آگاهی و پس از هماهنگی با مقام قضائی مشخص شد، شخصی با جعل مدارک هویتی صاحب ملک و با همکاری فردی دیگر اقدام به انتقال سند ملک مذکور به نام خود و فروش غیر قانونی آن به مبلغ 16 میلیارد و 150 میلیون ریال کرده است.

فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه در این راستا متهمان شناسایی و در یک عملیات موفق پلیسی شناسائی شدند، خاطر نشان کرد: متهمان در تحقیقات فنی و تخصصی پلیس، به بزه ارتکابی معترف شده و به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی مرجع قضایی تحویل داده شدند.

سرهنگ القاصی مهر به شهروندان توصیه کرد: با مراجعه به مراکز معتبر و هم چنین کنترل مدارک شناسایی، هویتی، سند مالکیت و اطمینان از اصل و معتبر بودن آنها نسبت به انجام هرگونه نقل و انتقال اقدام کنند تا شاهد چنین حوادثی نباشیم.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟