سرقت ۴۱۰۰ تابلو ایمنی و ۵۸ هزار کیلو گاردریل در جاده‌های کرمانشاه!

 وی عمده تجهیزات سرقتی را شامل انواع تابلوها و علائم ایمنی دانست و ادامه داد: در این مدت بیش از ۴۱۰۰ تابلو راهداری به ارزش بیش از ۲۶ میلیارد ریال به سرقت رفته است.

به گزارش رکنا،مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه بخش دیگری از تجهیزات سرقت شده را گاردریل حاشیه جاده‌ها اعلام کرد و یادآور شد: در این بخش نیز ۵۸ هزار کیلوگرم گاردریل به ارزش ۱۴.۵ میلیارد ریال سرقت شده است.

کرمی همچنین از سرقت سایر تجهیزات از جمله ترانس برق، پایه تیر برق، سامانه‌های روشنایی، کابل برق و… نیز خبر داد و خاطرنشان کرد: در سال جاری فقط ۱۰ هزار مترمربع از کابل برق جاده‌های کرمانشاه دزدیده شده است.

وی با بیان اینکه سرقت تجهیزات راهداری علاوه بر بار مالی فراوان، تهدیدی جدی برای جان مسافران و رانندگان جاده‌ها است، اظهار کرد: در برخی از محورها که تابلو سرقت می‌رود و یا جاده خاموش می‌شود، خطر تصادفات بسیار بالا می‌رود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با اشاره به طول نزدیک به هشت هزار کیلومتری جاده‌های کرمانشاه و اینکه امکان پایش همه این مسیرها در تمام شبانه روز وجود ندارد، گفت: گشت‌هایی را نیز به منظور مقابله با سرقت‌ها در نظر گرفته ایم.

کرمی راهکار مهمی که می‌تواند به کاهش سرقت‌ها کمک کند را همکاری مردم دانست و عنوان کرد: از مردم تقاضا داریم حتما هنگام مشاهده موارد اینچنینی موضوع را با ما در میان بگذارند، چون این سرقت‌ها بازی با جان مردم محسوب می‌شود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟