رد رشوه 100 دلاری مامور راهور تهران

به گزارش رکنا، سردار "محمدحسین حمیدی" در تشریح این خبر بیان داشت : تیم گشتی یگان نامحسوس پلیس راهور فاتب در حین گشت زنی در محدوده بزرگراه شهید خرازی بعد از بلوار شهید اردستانی به سواری فاو به علت تخلفات سرعت غیر مجاز و حرکت مارپیچ دستور ایست می دهند.

وی گفت : پس از توقف این سواری و لزوم توقیف این وسیله نقلیه به دلیل تخلفات حادثه ساز ، راننده خودرو که دیگر راهی برایش به غیر از رفتن به پارکینگ و معرفی به مراجع قضایی نمانده بود اقدام به پرداخت اسکناس 100 دلاری به سر اکیپ تیم گشتی می نماید .

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ بیان داشت : این افسرمتعهد پلیس از گرفتن رشوه امتناع ورزیده و مبلغ را به همراه صورتجلسه و خودروی مذکور جهت سیر مراحل قانونی به عوامل کلانتری 181 عوارضی تحویل می دهد .

سردارحمیدی ضمن اشاره به اینکه خط و مشی پلیس راهور همیشه بر اساس و مبنای تشویق کارکنان دارای صحت عمل می باشد گفت : از این افسر با وجدان به صورت ویژه تقدیر به عمل آمد و مبلغ دو میلیون پانصد هزار تومان معادل همان مبلغ رد رشوه به وی پاداش اعطا گردید، هرچند که، اقدام و کار این مامور بسیار با ارزش است و معادل و ارزش ریالی نداردآخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟