کشف یک انبار احتکار مواد غذایی در بندرعباس

به گزارش رکنا،  رضا سبزواری  اظهار کرد: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه فردی با هویت معلوم اقدام به نگهداری غیر قانونی تعداد قابل توجهی اقلام مصرفی در یک انبار غیر مجاز در شهرستان بندرعباس نموده، بلافاصله موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه مأموران به همراه کارشناسان مربوطه با هماهنگی مقام قضائی به مکان مورد نظر اعزام شدند، افزود: مأموران در بازرسی از این انبار تعداد یک هزارو 340 بطری روغن مایع سرخ کردنی، 310 کیسه برنج خارجی، 498 کیسه برنج ایرانی و یک هزار و 100 کارتن تخم مرغ احتکار شده کشف و ضبط کردند.
رئیس پلیس امنیت عمومی استان هرمزگان با اشاره به اینکه ارزش کالاهای کشف شده 3 میلیارد ریال اعلام شد، اظهار داشت: در این عملیات یک متهم دستگیر که پس از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات برای انجام مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی گردید.
این مسئول انتظامی استان با اشاره به اینکه پلیس با هرگونه اقدامی که به اقتصاد کشور لطمه وارد کند به شدت برخورد می کند، از شهروندان خواست تا در صورت اطلاع از وجود اینگونه انبار ها سریعا موضوع را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟