به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف 10 تن آرد که به منظور قاچاق در حال انتقال از محور بم به سمت شرق کشور بود، خبر داد و افزود: در اجرای طرح های مقابله با قاچاق کالا، ماموران پلیس آگاهی شهرستان بم با انجام اقدامات اطلاعاتی از عبور یک کامیون حامل آرد از محور کرمان-بم آگاه شدند.
سردار عبدالرضا ناظری افزود: در این زمینه، ماموران ضمن شناسایی و متوقف کردن این کامیون در بازرسی از آن 10 تن آرد را که بدون مجوز به منظور خروج از کشور به سمت مناطق شرق کشور در حال حمل بود کشف کردند که در این خصوص خودرو توقیف و راننده متخلف آن به مرجع قضایی تحویل شد.
وی ادامه داد: کارشناسان ارزش ریالی این محموله را ۲۸۰ میلیون ریال برآورد کردند.
بنا بر این گزارش، فرمانده انتظامی شهرستان نرماشیر هم گفت :در سه روز گذشته بیش از ۱۴تن شیرخشک صنعتی قاچاق در نرماشیر کشف و ضبط شد.
سرهنگ زیدآبادی افزود: قاچاقچیان با استفاده از چهار دستگاه اتوبوس اسکانیا قصد داشتند این محموله‌ها را از مرز‌های شرقی کشور خارج کنند که با هوشیاری پلیس امنیت عمومی در محور بم-نرماشیر به دام افتادند.
وی یادآورشد: این میزان شیرخشک در دو عملیات جداگانه کشف شد و چهار قاچاقچی در این زمینه دستگیر شدند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟