چاله ای که باعث تصادف شد / در تهران رخ داد + عکس

به گزارش رکنا،  سرهنگ احسان مومنی ضمن بیان این خبر گفت :در ساعت 07:15 صبح امروز راننده وانتی که در مسیر اتوبان یاسینی در حال حرکت بوده ناگهان خود را مقابل چاله ای وسیع می بیند .
وی گفت : با مشاهده چاله راننده وانت به قصد اینکه خودروی وی داخل چاله وارد نشود اقدام به تغیر مسیر ناگهانی می نماید از راه منحرف می شود .
سرهنگ مومنی ، ادامه داد : دراین تغیر مسیر ناگهانی وانت با تاکسی سمندی نیز که در مسیر خود واز همه جا بی خبر در حال حرکت بوده به شدت برخورد می نماید که باعث می شود این سمند به داخل جوی آب کنار اتوبان منحرف و متوقف گردد .
وی افزود : پس از وقوع این حادثه بلافاصله عوامل پلیس راهور فاتب در محل حادثه حضور یافتند و ضمن ایمن سازی محدوده حادثه به منظور عدم بروز حوادث ناگوار به بررسی علل و عوامل این حادثه پرداختند .
سرهنگ مومنی گفت : با حضور جرثقیل پلیس راهور فاتب در محل تاکسی سمند از چاله بیرون آورده شد و به کنار و محل ایمن منتقل گردید
وی گفت : یکی از مواردی که باعث بروز واژگونی موتورسواران و خرابی خودروها در معابر بویژه معابر بزرگراهی می شود رفتن ناگهانی خودروها بر روی چاله هایی است که در معابروجود دارد و به حال خود رها شده است و موتورسواران به محض اینکه خود را در مواجه با این چاله ها می بینند و روی آن قرار می گیرند باعث می شود که دیگر کنترلی روی وسیله خود نداشته باشند و بلافاصله واژگون شده و باعث صدمات به راکبین موتورسیکلت می گردد .آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟