کشف 43 کیلوگرم تریاک در دو عملیات پلیس همدان

با اشراف اطلاعاتی ایجاد شده در یک عملیات ضربتی، خودرو متهم در ورودی شهر همدان شناسایی و نامبرده با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.
به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی استان همدان از کشف 43 کیلو گرم مواد مخدر تریاک در دو عملیات پلیس مبارزه با موادمخدر استان همدان با دستگیری 2 نفر و توقیف 2 دستگاه خودرو خبر داد.

سردار امیری در تشریح این خبر گفت: در عملیات اول، با تلاش های اطلاعاتی چند ماهه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان بر روی یک باند قاچاق و توزیع مواد مخدر از نوع تریاک، مشخص شد این باند اقدام به انتقال مواد مخدر از استان های مرکزی کشور به استان همدان می کند.

وی افزود: با اشراف اطلاعاتی ایجاد شده در یک عملیات ضربتی، خودرو متهم در ورودی شهر همدان شناسایی و در بازرسی از آن، 37 کیلو گرم تریاک کشف و نامبرده با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

سردار امیری بیان کرد: در عملیات دوم و در پی تلاش های اطلاعاتی، قاچاقچیان مواد مخدر تریاک که قصد انتقال مواد مخدر به شهرستان ملایر را داشتند شناسایی و با توجه به اشراف اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری عملیاتی کارکنان انتظامی شهرستان ملایر در یک اقدام عملیاتی و به موقع خودرو آن ها در ورودی این شهرستان شناسایی و در بازرسی از آن، 6 کیلو گرم تریاک کشف و یک متهم در این رابطه دستگیر و یک دستگاه خودرو نیز توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان همدان در پایان بیان داشت: اشراف و تعامل اطلاعاتی، عملیاتی دو رویکرد موثر در سطح ناجا می باشد که ظرفیت های گسترده ای را برای مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر ایجاد می کند و فرماندهی انتظامی استان از این ظرفیت نهایت بهره را می برد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟