حمله مرگبار اسب آبی به کشاورزی در آفریقای جنوبی+ عکس

به گزارش رکنا،یک کشاورز در آفریقای جنوبی به وسیله یک اسب آبی که آن را به عنوان حیوان خانگی پرورش داده بود کشته شد و حیوانی که پیشتر او را به عنوان یکی از پسرانش توصیف کرده بود.

کشاورز «ماریوس اِلز» ۴۰ ساله در حالی که بار‌ها از سوی حیوان عظیم الجثه ۶ ساله با وزن بیش از یک تن آسیب دیده بود، جسدش یک روز در رودخانه نزدیک خانه اش پیدا شد.

او از اهالی ایالتی «فری» در آفریقای جنوبی بود که یک اسب آبی به نام «هامفری» را برای پرورش پذیرفت و تصاویر حیوان را در اوایل سال جاری درحالی که سوار آن شده بود در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد.

مرگ تلخ کشاورز پس از حمله اسب آبی

این کشاورز هنگامی که این اسب آبی را پرورش می‌داد، گفته بود که از بازی با او لذت می‌برم. آن برای من مانند یک پسر است، یک رابطه قوی بین من و هامفری وجود دارد و این چیزی است که برخی از مردم نمی‌فهمند، آن‌ها فکر می‌کنند فقط می‌توان سگ و گربه را حیوان خانگی دانست، اما من با خطرناک‌ترین حیوان آفریقا بازی می‌کنم.

با این حال این نگهداری این حیوان دوام زیادی نداشت، زیرا امدادگران وقتی با اطلاع مردم به محل حادثه شتافتند، متوجه شدند که اسب آبی چندین بار آقای الز را گاز گرفته است که منجر به مرگ وی شده و او برای مدت نامعلومی در آب رها بوده است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟