آزادی 63 زندانی به مناسبت نخستین سالگرد شهادت سردار سلیمانی

به گزارش رکنا، "یدالله موحد" امروز( شنبه )در نشست هیئت امنای نمایندگی ستاد دیه استان کرمان با اشاره به برنامه ریزی صورت گرفته برای هفته مقاومت و مراسم سالگرد شهادت سردارسلیمانی اظهار کرد: دستگاه قضائی استان خود را مدیون این شهید بزرگوار می داند و وظیفه دارد هر چه در توان دارد در راستای ترویج مکتب حاج قاسم به کار بگیرد تا بخشی از دین خود را ادا کند.
وی افزود: ۶۳ برنامه در دستگاه قضائی استان کرمان برای سالگرد شهادت سیدالشهدای مقاومت پیش بینی شده که برنامه های خوبی است و جنبه خیرخواهانه دارد که شامل اهدای خون، ۶۳ ختم قرآن کریم، اجرای طرح احرار و ... را شامل می شود.
موحد با بیان اینکه یکی از برنامه های سالگرد شهادت سردارسپهبد حاج قاسم سلیمانی آزادی ۶۳ زندانی با همکاری ستاد دیه است، تصریح کرد: توسط انجمن حمایت از زندانیان کرمان نیز ۱۳۳۵ بسته معیشتی و ۶۳ سری جهیزیه برای خانواده زندانیان تهیه شده و در ایام سالگرد شهادت سردار سلیمانی توزیع می شود.
رییس کل دادگستری استان کرمان گفت: تکمیل و بازسازی ۶۳ منزل مسکونی خانواده زندانیان انجام می شود که باید فضای رسانه ای این موارد را پوشش بدهد.
وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: دستگیری از انسان گرفتار در فرهنگ دینی و ملی ما نهادینه شده و بهترین سنت حسنه این بود که در زمان ورشکستگی یک بازاری، همکاران او گلریزان کرده و وی را از این وضعیت نجات می دادند.
موحد افزود: خارج از زندان نیز خیران کمک می کنند که فردی وارد زندان نشود و باید به این مسئله نیز پرداخته شود.
این مقام قضائی در پایان با اشاره به اهمیت برنامه های خیرخواهانه و مردمی گفت: در دستگاه قضائی برای مراسم سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در برنامه ریزی به گونه ای عمل شده که هزینه ای به بیت المال تحمیل نشود زیرا با روحیه حاج قاسم سلیمانی همخوانی ندارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟