آتش سوزی وحشتناک کارگاه طلاسازی در گلوبندک + عکس ها

به گزارش رکنا ،  ساعت 9:44 دقیقه صبح امروزدر پی تماس ساکنان یک ساختمان 4 طبقه مسکونی با سامانه 125 و اطلاع رسانی این آتش سوزی ، ستاد فرماندهی آتش نشانی بلافاصله و همزمان، آتش نشانان ایستگاههای 1، 67 و 4 و همچنین گروه امداد و نجات 1 به همراه خودرو پشتیبانی از جمله خودرو حامل دستگاه های تنفسی را به محل حادثه واقع در چهارراه گلوبندک، کوچه مستفی روانه کرد.
علیرضا جبارزاده معاون منطقه 5 عملیات سازمان آتش نشانی تهران دراین مورد اظهار داشت: محل حادثه یک ساختمان چهار طبقه مسکونی بود که یکی از واحد های مسکونی آن در طبقه دوم آن تبدیل به کارگاه طلاسازی شده بود.
وی افزود: با آتش گرفتن این کارگاه طلاسازی و اعلام آن به آتش نشانی، نیروهای آتش نشانی بلافاصله به محل اعلام شده، اعزام شدند که به محض رسیدن به محل آتش سوزی با رفتن به طبقه دوم مشغول خاموش کردن شعله های آتش شدند.
معاون منطقه 5 عملیات این سازمان تصریح کرد: آتش نشانان پس از قطع برق و گاز ساختمان و مجهز شدن به تجهیزات حفاظت فردی، در قالب دو گروه، عملیات خود را آغاز کردند.
جبارزاده ادامه داد: یک گروه از آتش نشانان با استفاده از لوله های آبدهی توانستند شعله های آتش را مهار و کاملا خاموش کنند و گروه دیگر نیز به جستجو درداخل طبقات ساختمان پرداختند که هیچ کس در میان دود و حرارت پیدا نشد.
وی با اعلام این که خوشبختانه این حادثه خسارت جانی نداشت، گفت: درجریان این آتش سوزی خسارت زیادی به این کارگاه وارد شد که کارشناسان آتش نشانی پس از خاموش شدن آتش سوزی به بررسی علت بروز این حادثه و نیز برآورد خسارت وارده پرداختند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آتش سوزی کارگاه طلاسازی گلوبندک

آتش سوزی کارگاه طلاسازی گلوبندک

آتش سوزی کارگاه طلاسازی گلوبندک

آتش سوزی کارگاه طلاسازی گلوبندک

آتش سوزی کارگاه طلاسازی گلوبندک

آیا این خبر مفید بود؟