30 میلیارد اموال مسروقه از مخفیگاه سارقان در مرودشت کشف شد

به گزارش رکنا، سرهنگ "کاووس حبیبی" ، درباره جزئیات این خبر بیان کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت از اماکن خصوصی، باغات و مزارع در "مرودشت"، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی "مرودشت" با بررسی صحنه‌های سرقت، تحقیقات میدانی و به کارگیری شگردهای خاص پلیسی، موفق شدند در این خصوص 4 نفر سارق که اعضای یک باند بودند را شناسایی و آنان را در مخفیگاهشان دستگیر کنند.
رئیس پلیس آگاهی استان با بیان اینکه متهمان در بازجویی اولیه به 20 فقره سرقت از اماکن خصوصی و باغات در شهرستان‌های مرودشت، زرقان و شیراز اقرار کردند، گفت: در بازرسی از مخفیگاه سارقان، 2 دستگاه تلویزیون ال سی دی، 4 دستگاه موتور برق، 12 عدد پروژکتور، 4 دستگاه پکیج، 5 عدد شیرآلات، 10 دستگاه پمپ آب و تعدادی بخاری، هیتر برقی، جک خودرو، پیک نیک، سنگ فرز، کابل برق، اسپیلت، ابزار آلات کشاورزی، آبگرمکن و کپسول مسروقه کشف شد.
سرهنگ "حبیبی" با بیان اینکه کارشناسان ارزش اموال مکشوفه را 30 میلیارد ریال برآورد کرده‌اند، اظهار داشت: هر 4 نفر متهم پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند.
این مقام انتظامی به شهروندان توصیه کرد اماکن خصوصی و باغات حاشیه شهر خود را به تجهیزات ایمنی پیشگیری از سرقت مجهز کنید و حتما از نگهبان‌ مطمئن و قابل اعتماد استفاده کنید و هرگونه موارد مشکوک را در اسرع وقت از طریق تماس با سامانه 110 به پلیس اطلاع دهید.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟