کشف 3  میلیارد کالای دزدی ازمخفیگاه سارقان در مرودشت

رئیس پلیس آگاهی استان فارس گفت: پس از دستگیری اعضای باند سارقان اماکن خصوصی در شهرستان “مرودشت”، ۳۰ میلیارد ریال اموال مسروقه در بازرسی از مخفیگاه آنان کشف شد.

به گزارش رکنا، سرهنگ “کاووس حبیبی” با اعلام این مطلب درباره جزئیات این خبر بیان کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت از اماکن خصوصی، باغات و مزارع در “مرودشت”، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی “مرودشت ” با بررسی صحنه‌های سرقت، تحقیقات میدانی و به کارگیری شگردهای خاص پلیسی، موفق شدند در این خصوص ۴ نفر سارق که اعضای یک باند بودند را شناسایی و آنان را در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

رئیس پلیس آگاهی استان فارس با بیان اینکه متهمان در بازجویی اولیه به ۲۰ فقره سرقت از اماکن خصوصی و باغات در شهرستان‌های مرودشت، زرقان و شیراز اقرار کردند، گفت: در بازرسی از مخفیگاه سارقان، ۲ دستگاه تلویزیون ال سی دی، ۴ دستگاه موتور برق، ۱۲ عدد پروژکتور، ۴ دستگاه پکیج، ۵ عدد شیرآلات، ۱۰ دستگاه پمپ آب و تعدادی بخاری، هیتر برقی، جک خودرو، پیک نیک، سنگ فرز، کابل برق، اسپیلت، ابزار آلات کشاورزی، آبگرمکن و کپسول مسروقه کشف شد.

سرهنگ “حبیبی” با بیان اینکه کارشناسان ارزش اموال مکشوفه را ۳۰ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند، اظهار داشت: هر ۴ نفر متهم پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند.

این مقام انتظامی به شهروندان توصیه کرد اماکن خصوصی و باغات حاشیه شهر خود را به تجهیزات ایمنی پیشگیری از سرقت مجهز کنید و حتما از نگهبان‌ مطمئن و قابل اعتماد استفاده کنید و هرگونه موارد مشکوک را در اسرع وقت از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهید. آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟