توقیف محموله 30 میلیاردی قاچاق توسط مرزبانان استان خوزستان

به گزارش رکنا،  سردار "لطفعلی پاکباز" در تشریح این خبر اظهار داشت: مرزبانان پایگاه دریابانی ماهشهر، در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز و حمایت از تولید داخلی، حین کنترل شناورهای عبوری در سواحل خلیج فارس موفق شدند یک شناور تجاری حامل کالای قاچاق را که از کشورهای حوزه خلیج فارس به مقصد بنادر خوزستان در حرکت بودند را شناسایی و متوقف کنند.

وی افزود: مرزداران در بازرسی از شناور توقیفی، 30 دستگاه کولر اسپیلت، 40 دستگاه ماشین لباسشویی، 35 دستگاه هود آشپزخانه و35 تلویزیون ال ای دی که به صورت قاچاق و با هدف عرضه در بازار داخلی بارگیری شده بود را کشف کردند.

فرمانده مرزبانی استان خوزستان با اشاره به دستگیری یک متهم در این رابطه گفت: کارشناسان ارزش ریالی کالاهای مکشوفه را 30 میلیارد ریال برآورد کرده اند و متهم نیز پس از تشکیل پرونده قضائی تحویل مراجع قانونی شد.

سردار پاکباز خاطرنشان کرد: مجموعه مرزبانی استان، با جدیت در مقابله با هرگونه قاچاق، ایجاد و استمرار امنیت پایدار و پاسداری از مرزهای مقدس ایران اسلامی در جنوب غرب کشور با اقتدار کامل ایستاده است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟