بازداشت 513 دزد تهرانی در عملیات مرصاد پلیس

فرمانده انتظامی استان از دستگیری 513 سارق و کشف بیش از 18 میلیارد ریال انواع کالاهای خارجی قاچاق در طرح عملیاتی "مرصاد یک" در این فرماندهی خبر داد.
به گزارش رکنا، سردار"کیومرث عزیـــزی" در تشریح عملکرد طرح عملیاتی "مرصاد یک" که به مدت یک هفته در سراسر استان اجرا شد اظهارداشت: این عملیات از سلسله عملیات هایی است که با هدف کشف مواد مخدر ، کالای قاچاق و اموال مسروقه و مبارزه با اراذل و اوباش طراحی و عملیاتی شده که دستاوردهای بسیار خوبی نیز به همراه داشته است.
وی، ارزش کارشناسی شده کالاهای قاچاق مکشوفه در این عملیات را 18 میلیارد و 112 میلیون ریال عنوان و بیان کرد :این کالاها شامل بیش از 20 هزار لیتر سوخت قاچاق ،پوشاک، پارچه، پتو، چای، لوازم آرایشی و بهداشتی، کالای دخانی، و لوازم خودرو بوده است.
فرمانده انتظامی شرق استان تهران ادامه داد: در حوزه مواد مخدر که از آن به عنوان ابر آسیب جامعه یاد می کنیم، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر موفق به کشف 119 و 313 گرم انواع مواد افیونی و دستگیری 83 خرده فروش و 147 معتاد متجاهر شدند.
سردار عزیزی با بیان اینکه طی این طرح چندین باند قاچاق مواد مخدر منهدم شده است، ادامه داد: اجرای طرح های پاکسازی در کانون های جرم و نقاط آلوده استان با رضایتمندی مردم همراه بود که از همکاری مردم و دستگاه ها نیز تقدیر و تشکر می کنم.
فرمانده انتظامی استان از کشف 58 دستگاه خودرو و 29 دستگاه موتور سیکلت مسروقه توسط کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی در عملیات مرصاد یک خبر داد و گفت: در این رابطه 513 سارق حرفه ای شناسایی و دستگیر شدند.
وی در بخش دیگر با اشاره به پیگیری جدی پلیس استان در راستای اجرای تدابیر فرمانده گرانقدر ناجا و مطالبه مردمی در بحث مقابله و برخورد با اراذل و اوباش خاطر نشان کرد: با پیگیری و رصد دقیق پلیس ، 40 نفر از اراذل و اوباش معروف دستگیر و 30قبضه انواع سلاح گرم کشف شد.
این مقام ارشد انتظامی در حوزه پلیس راهور و راه ،از برخورد با بر هم زنندگان نظم ترافیکی خبر داد و تصریح کرد:رعایت انضباط ترافیکی یکی از حقوق اجتماعی افراد است و پلیس با جدیت این موضوع را دنبال می کند که نشانه آن توقیف 476 خودرو و 116 موتور سیکلت متخلف است.
سردار عزیزی، تامین امنیت جامعه را مهمترین دغدغه پلیس دانست و با تقدیر و تشکر از نگاه حمایتی مردم و مسئولان نسبت به موضوع نظم و امنیت استان گفت: مجموعه پلیس شرق استان تهران با همکاری مردم، دستگاه ها و حمایت دستگاه قضائی مصمم به برخورد قاطعانه با مجرمان و قانون شکنان است و قطعاً با این انسجام و همدلی که در استان وجود دارد هیچ مجرمی در امان نخواهد بود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟