پایان کار سارق برد آسانسورهای مسکن مهر کاشان

به گزارش رکنا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس کاشان، سرهنگ ستاد حسین بساطی فرمانده انتظامی شهرستان کاشان با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چند مورد سرقت از برد آسانسورهای مجتمع های مسکونی مسکن مهر کاشان شناسایی سارق یا سارقین در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی در ادامه تصریح کرد: ماموران کلانتری۱۴ ناجی آباد در جریان رسیدگی به این پرونده دریافتند که سارق در ساعات خلوت و کم تردد روز وارد مجتمع‌های مسکونی شده و اقدام به سرقت تجهیزات و بردهای کامپیوتری آسانسورها کرده است.

این مقام انتظامی افزود: ماموران سپس با انجام یک سری تحقیقات میدانی و بهره‌گیری از سرنخ‌های به جای مانده در آپارتمانهای محل سرقت موفق شدند سارق را که مرد جوانی بود شناسایی و طی هماهنگی با دادستان عمومی و انقلاب کاشان و در یک عملیات ضربتی داخل مخفیگاهش دستگیر کنند .

سرهنگ بساطی اضافه کرد: متهم ۳۷ ساله که حمیدرضا نام داشته و اعتیاد شدید به موادمخدر دارد، در بازجویی‌ها تاکنون به ارتکاب هفت فقره سرقت به این شیوه به ارزش ۱۱۰ میلیون تومان اعتراف کرده است.

گفتنی است : متهم به همراه پرونده متشکله جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

سید حسین ساداتی کاشان 

آیا این خبر مفید بود؟