هلاکت شرور مسلح در درگیری با پلیس ایرانشهر

به گزارش رکنا، سرهنگ "حسن کیخا اظهار داشت: در پی گزارش چند فقره سرقت مسلحانه و شرارت‌های سریالی در سطح شهرستان ایرانشهر رسیدگی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

او افزود: به منظور پیشگیری از سرقت‌های مشابه و دستگیری سارقان و احد‌های گشتی هدفمندی سازماندهی و در محلات جرم خیز شهرستان راه اندازی شد.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ایرانشهر تصریح کرد: در هیمن رابطه ماموران یگان امداد شهرستان در ساعت ۲۰:۴۰ شب در حین گشت زنی در بلوار "کشاورز" ایرانشهر به یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ مشکوک که با استفاده از علام هشدار دهنده به راننده خودرو دستور ایست داده، ولی راننده بدون توجه به ایست ماموران به سرعت خود افزوده و با انجام حرکات نمایشی برای منصرف کردن پلیس از تعقیب خود در حین فرار با سلاح کمری اقدام به شلیک چند تیر به صورت هوایی می‌کند.

تیراندازی هولناک در ایرانشهر

این مقام انتظامی تصریح کرد: شرور مسلح بعد از تعقیب و گریز وارد محله "سجاد" شهرستان ایرانشهر میشود که مأموران پس از چندین مرتبه صدور فرمان ایست با رعایت قانون بکارگیری سلاح با شلیک چند تیر هوایی در نهایت برای متوقف کردن خودرو به سمت لاستیک‌های آن تیراندازی و خودرو را متوقف می‌کنند.

سرهنگ کیخا در ادامه افزود: با توقف خودرو، متهم بدون توجه به اخطار‌های مکرر پلیس پس از پیاده شدن از خودروی خود برای فرار از محل، شروع به تیراندازی به سمت عوامل انتظامی می‌کند که با مقابله به مثل مأموران به ضرب گلوله به هلاکت می‌رسد.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ایرانشهر با اشاره به کشف یک قبضه سلاح کلت کمری و یک تیغه خشاب از متهم خاطر نشان کرد: حمل سلاح گرم، قدرت نمایی با سلاح و ایجاد ناامنی و رعب و وحشت عمومی از مهمترین سوابق این فرد شرور بوده است.

او خاطر نشان کرد: پلیس به عنوان حافظ جان، مال و ناموس مردم به هیچ وجه اجازه جولان و سرکشی را به افراد شرور و سارقان مسلح نخواهد داد و با این افراد به شدت برخورد خواهد کرد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟