شلیک پلیس پایان کار سارق زورگیر تجریش

به گزارش رکنا،  رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری یک زورگیر حرفه ای و کشف 70 فقره سرقت تلفن همراه خبر داد و گفت: ماموران کلانتری تجریش با شلیک تیر هوایی موفق به دستگیری متهم شدند.
سرهنگ "جلیل موقوفه ای"  گفت: روز گذشته ماموران گشت انتظامی کلانتری 101 در حال گشت زنی در محدوده خیابان "خزر" با فریادهای شهروندی مبنی بر سرقت تلفن همراهش، بلافاصله برای بررسی موضوع به شهروند مراجعه و مشخص شد موتورسواری تلفن همراهش را سرقت کرده است.
وی با بیان اینکه موتورسوار پس از سرقت به سرعت از محل گریخته بود، ادامه داد: بلافاصله طرح مهار سارق اجرا و ماموران به تعقیب متهم پرداختند و موفق شدند، پس از مدتی تعقیب موتورسوار را که با انجام حرکات مارپیچ و خطرناک در حال فرار بود، مشاهده کنند.
رئیس پلیس پیشگیری تهران عنوان کرد: ماموران گشت کلانتری دستور توقف موتورسیکلت را اعلام ولی متهم بدون توجه به فرمان های پلیسی به فرار خود ادامه و به ناچار ماموران برای جلوگیری از ورود خسارت به سایر خودروها چند تیر هوایی شلیک و بدین ترتیب موفق به توقیف موتورسیکلت شدند.
این مقام انتظامی توضیح داد: در این عملیات پلیسی، سارق دستگیر و با بررسی های بیشتر تلفن همراه مال باخته کشف و متهم برای تحقیقات پلیسی به کلانتری "تجریش" انتقال یافت.
سرهنگ موقوفه ای با بیان اینکه متهم در کلانتری به 70 فقره زورگیری با استفاده از سلاح سرد و موبایل قاپی معترف شد، اضافه کرد: متهم اظهار داشت با پرسه زنی در خیابان های خلوت از غفلت شهروندان که در حال مکالمه تلفنی بودند سوءاستفاده و موبایل آنها را سرقت می کرده و در صورت مقاومت آنان با تهدید سلاح سرد اقدام به زورگیری می کرده است.
این مقام پلیسی خاطر نشان کرد: تاکنون تعدادی از مال باختگان شناسایی و تحقیقات پلیسی برای کشف جزئیات پرونده ادامه دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟