دستگیری سارق تهرانی  با 105 فقره سرقت لوازم  خودرو

به گزارش رکنا، سرهنگ "کارآگاه کرم یوسفوند"  از دستگیری سارق حرفه ای خودرو در عملیات تعقیب و گریز خبر داد و بیان داشت: این سارق طی مدت کوتاهی حدود 105 فقره سرقت خودرو انجام داده است .
وی ادامه داد: ساعت 10 شب بیست و هشتم آبان ماه کارآگاهان یگان گشت پلیس آگاهی حین انجام ماموریت در محدوده میدان خراسان به یک دستگاه خودرو پراید که در حال حرکت بود مظنون می شوند .
رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت : کارآگاهان در ادامه با استعلام شماره پلاک خودرو متوجه می شوند صبح همان روز خودرو در حوزه کلانتری 128 تهران نو سرقت شده است که سریعا به خودرو پراید نزدیک شده و به راننده آن دستور توقف می دهند .
این مقام انتظامی اظهار داشت: سارق با شنیدن دستورپلیس با افزایش سرعت اقدام به فرار می کند که کارآگاهان با تعقیب پراید در صدد دستگیری سارق برمی آیند و پس از تعقیب و گریز و تیراندازی هوایی موفق به متوقف کردن خودرو و دستگیری راننده به اسم «کاظم» می شوند .
رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: متهم در ادامه تحقیقات و رسیدگی قضائی تحویل معاونت مبارزه با سرقت وسائط نقلیه پلیس آگاهی شد و در بازجویی به سرقت خودرو اعتراف کرد که با توجه به سوابق کیفری متهم در زمینه سرقت لوازم داخل خودرو، پرونده به همراه متهم برای ادامه تحقیقات تخصصی به دایره سرقت لوازم داخل خودروتحویل شد.
وی افزود: کارآگاهان اداره بیستم پلیس آگاهی با بهره گیری از شیوه های نوین کشف جرم موفق شدند ردپای سارق را در چند سرقت خودرو کشف کنند که در بازجویی ها، متهم دچار تناقض گویی شده و ناچار لب به اعتراف گشود و بیان داشت، خودرو را به قصد سرقت قطعات آن دزدیدم و در چند وقت اخیر روزانه حداقل 2 فقره لوازم خودرو اکثراً از خودرو های سمند ،پراید ، پژو با شکستن شیشه خودرو ها ویا با بازکردن درب آنها برای تهیه مواد مخدر و مخارج زندگی سرقت کرده ام و بیشتر اموال سرقتی را شب ها در محدوده میدان شوش می فروختم که از مجموع فروش اموال مسروقه بیش از 100 میلیون تومان به دست آوردم .
رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی در پایان گفت : با توجه به اعتراف متهم و پیگیری کارآگاهان، 105 فقره سرقت و مال باختگان آنها شناسایی شدند، شاکیان پس از دعوت و تحقیق از آنها به دادسرا معرفی شدند و در نهایت برای متهم نیز از سوی بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه 15 تهران قرار بازداشت صادر شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟