دستگیری باند سارقان زورگیر در بهبهان

به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی بهبهان از دستگیری 3 سارق زورگیر و کشف 3دستگاه موتورسیکلت مسروقه در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ محمد عزیزی فرمانده انتظامی بهبهان اظهار داشت:در پی وقوع چند فقره زورگیری موتورسیکلت و موبایل با استفاده از سلاح سرد در سطح شهر بهبهان و انتشار تصاویر آن در فضای مجازی، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار ماموران این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران کلانتری11 با انجام اقدامات اطلاعاتی و جمع آوری سرنخ های موجود، 3نفر سارق عضو یک باند زورگیری را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی طی چند عملیات جداگانه و ضربتی در مخفیگاهشان به همراه 3 دستگاه موتورسیکلت مسروقه دستگیر کردند.
عزیزی افزود: متهمان در تحقیقات پلیس تاکنون به ارتکاب 7فقره سرقت موتورسیکلت و 2فقره سرقت موبایل از شهروندان اعتراف کرده و 6 نفر از شهروندان نیز با حضور در کلانتری آن متهمان را به عنوان عاملان سرقتهای اموال خود شناسایی کرده اند.
این مقام انتظامی در ادامه گفت: یک نفر از متهمان راهی زندان شده و 2متهم دیگر کماکان جهت تکمیل تحقیقات در اختیار پلیس است.
فرمانده انتظامی شهرستان بهبهان در پایان با اشاره به اینکه موتورسیکلت های مکشوفه به مالباختگان مسترد شده است خاطرنشان کرد: برخورد پلیس با عاملان جرائم خشن بی امان خواهد بود و این موضوع در دستور کار ماموران این فرماندهی قرار دارد. آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟