دستگیری 2 سارق مسلح و عاملان ناامنی در گنبدکاووس

به گزارش رکنا، سرهنگ "محمود علی فر" در بیان جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه موتورسیکلت در گنبدکاووس، شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: پس از دریافت خبر بلافاصله تیم‌های ویژه از ماموران انتظامی و پلیس آگاهی به محل اعزام شدند که در بررسی‌های انجام شده مشخص شد 2 سارق مسلح با استفاده از سلاح گرم پس از ایجاد رعب و وحشت اقدام به سرقت وجه نقد و موتورسیکلت یکی از شهروندان کرده و از صحنه متواری شده اند.

سرهنگ علی فر بیان کرد: با توجه به اهمیت موضوع، با تلاش های اطلاعاتی و پلیسی 2 سارق مسلح شناسایی و در یک عملیات هدفمند در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

وی تصریح کرد: متهمان پس از دستگیری به انجام یک فقره سرقت مسلحانه و 15 فقره سرقت های خشن از جمله کیف قاپی و موبایل قاپی اعتراف کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: متهمان دارای سوابق متعدد کیفری بوده که با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و مجددا روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی گنبدکاووس خاطرنشان کرد: پلیس شهرستان قاطعانه و با اقتدار با مخلان نظم و امنیت عمومی برخورد می کند و هرگز اجازه نمی دهد، افراد هنجار شکن امنیت و آرامش شهروندان را به مخاطره بیاندازند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟