کشف 50 فقره کلاهبرداری در تهران / 3 متهم روانه زندان شدند

به گزارش رکنا ، سرهنگ کارآگاه "علی عزیزخانی" در تشریح این خبر توضیح داد: اواخر مرداد ماه تعدادی از خریداران خودرو به پلیس آگاهی مراجعه و اظهار داشتند، مدیر عامل دفتر نمایندگی یکی از شرکت های خودروسازی با انتشار آگهی در سایت ها و فضای مجازی به بهانه فروش ویژه خودرو با شرایط استثنایی مبالغی را از آنان کلاهبرداری کرده است.
وی بیان داشت: با دریافت پرونده ها تیمی از کارآگاهان مبارزه با جعل و کلاهبرداری پایگاه هشتم بررسی موضوع را برعهده گرفتند و موفق شدند در تحقیقات پلیسی، 3 متهم اصلی را در این خصوص شناسایی کنند.
رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی عنوان کرد: در گام بعدی از تحقیقات پلیسی، کارآگاهان موفق شدند در پالایش های اطلاعاتی مخفیگاه متهمان را شناسایی و با هماهنگی های پلیسی هر سه متهم را در عملیات های همزمان و منجسم دستگیر و برای بررسی های تکمیلی به پایگاه هشتم پلیس آگاهی انتقال دادند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان در بازجوئی های پلیسی به جرائم ارتکابی با همکاری یکدیگر اعتراف کردند، افزود: سرکرده متهمان به نام یاشار اقرار کرد، با کمک همدستانم ابتدا دفتری در یکی از محله های مرکزی تهران اجاره کردیم و با تبلیغات گسترده و عنوان فروش اقساطی و لیزینگ خودرو با شرایط استثنایی افرادی از شهرهای مختلف از قبیل تهران ، بندرعباس، کرمانشاه،خرم آباد، سمنان، تبریز، ساری و.... به دفتر ما مراجعه و با پرداخت بخشی از مبلغ قرداد در صف انتظار تحویل خودرو قرار می گرفتند که پس از اینکه پول های متقاضیان به حد قابل توجهی نیم میلیاردریال رسید دفتر را تخلیه و متواری شدیم .
وی تصریح کرد: تحقیقات پلیسی برای شناسایی سایر جرائم احتمالی انجام و کارآگاهان موفق شدند سایر مال باختگان را در سایر استان ها شناسایی کنند.
رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی در پایان با بیان اینکه تا کنون 50 تن از مال باختگان شناسایی شده اند، افزود: هر سه متهم با قرار مجرمیت صادره از سوی مرجع قضائی روانه زندان شدند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟