داریوش به جرم سرقت از خانه یک تهرانی به زندان رفت

به گزارش رکنا ، سرهنگ کارآگاه "هوشنگ کاکاوندی" در تشریح این خبر توضیح داد: سی و یکم خرداد ماه پرونده ای با موضوع سرقت منزل در کلانتری 130 نازی آباد تشکیل و با دستور قضائی برای رسیدگی تخصصی به پایگاه هفتم پلیس آگاهی ارجاع شد.
وی بیان کرد: شاکی با حضور در پلیس آگاهی در خصوص نحوه وقوع سرقت اظهار کرد، برای کاری از منزل خارج شدم و پس از مراجعت با وضعیت بهم ریخته اثاثیه منزل برخورد کردم و متوجه شدم یک دستگاه ال سی دی، طلاجات و 2 دستگاه موبایل به ارزش تقریبی یک میلیارد ریال سرقت شده است.
سرپرست پایگاه هفتم پلیس آگاهی عنوان کرد: پس از تحقیق از شاکی، کارآگاهان در گام اول تحقیقات خود عازم محل وقوع سرقت شدند و با پایش و بررسی صحنه جرم موفق شدند ردی از سارقان را کشف کنند.
این مقام انتظامی ابراز داشت : سرنخ های بدست آمده حکایت از آن داشت، راننده و سرنشین یک دستگاه خودروی پرشیا اموال شاکی را سرقت کرده اند. و در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی، شماره پلاک خودرو شناسایی و مشخص شد، خودرو سرقتی می باشد.
کارآگاه کاکاوندی اضافه کرد: کارآگاهان با تلاش مستمر در ادامه تحقیقات پلیسی موفق شدند ردپای یکی از سارقان به نام داریوش را بدست آورده که پس از پی جویی سوابق او مشخص شد متهم یکی از سارقان حرفه ای منزل می باشد و چندین مرتبه به جرم سرقت منزل روانه زندان شده است .

کشف پرونده سرقت از خانه یک تهرانی 

این مقام انتظامی ابراز داشت: نتیجه تحقیقات پلیسی به مرجع قضائی ارسال و دستور دستگیری و بازرسی از منزل و مخفیگاه ها داریوش اخذ شد که پس از چند روز کار پلیسی در سحرگاه بیست و نهم شهریور ماه در عملیات غافلگیرانه با همکاری دو اکیپ از عوامل پایگاه متهم موصوف دستگیر و به پایگاه هفتم انتقال یافت .
وی گفت: با انتقال داریوش به پایگاه، وی معترف شد، اموال مسروقه را به فردی به هویت شاهین در شهرستان اسلامشهر فروخته است.
این مقام پلیسی ادامه داد: کارآگاهان در گام بعدی با اخذ نیابت قضایی در معیت متهم نسبت به دستگیری مالخر اقدام و ششم مهر ماه موفق به دستگیری شاهین شدند و در بازرسی از مخفیگاه وی مقادیری اموال مسروقه مالباخته کشف می گردد.
سرپرست پایگاه هفتم پلیس آگاهی در پایان با بیان اینکه اموال کشف شده به مال باخته مستر شد، هر دو متهم با دستور قضائی برای سایر جرائم احتمالی و دستگیری سارق دوم در اختیار این پایگها قرار دارند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟