دستگیری 27 مرد خشن مسلح در شوش

به گزارش رکنا ، فرمانده انتظامی شهرستان شوش گفت: ۲۷ نفر از عوامل دخیل در درگیری طایفه‌ای و تیراندازی در مجالس شادی و عزا در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ حمیدرضا بهاروند روز چهارشنبه افزود:در پی وقوع چند فقره تیراندازی هوایی در مراسم و درگیری طایفه ای در سطح شهرستان شوش مراتب به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی قرار گرفت.

وی افزود: با هماهنگی و همکاری دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شوش و رییس دادگاه عمومی بخش شاوور عاملان تیراندازی و حمل کنندگان اسلحه غیر مجاز در این شهرستان شناسایی و در ۱۲ عملیات ضربتی دستگیر و روانه زندان شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان شوش همچنین از کشف ۱۳۲ قبضه ا سلحه جنگی و شکاری طی امسال در شهرستان شوش خبر داد و گفت: در این رابطه ۸۵ نفر دستگیر شدند.

عاملان تیراندازی در شوش به دام پلیس افتادند

سرهنگ بهاروند اسلحه های کشف شده از این افراد را شامل ۳۸ قبضه اسلحه جنگی و ۹۴ قبضه اسلحه شکاری عنوان کرد.
وی افزود: برخورد با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی در سطح شهرستان شوش همچنان ادامه دارد.
فرمانده انتظامی شوش در پایان از اهتمام پلیس برای برخورد با هرگونه ناامنی در این شهرستان خبر داد و گفت: افرادی که با وارد کردن اسلحه و دیگر محموله های غیرمجاز قصد ایجاد ناامنی در جامعه را دارند با برخورد قاطع پلیس روبرو خواهند شد و مجازات سختی در انتظارشان است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟