شناسایی جاعلان حرفه ای صدور کارت پرستاری در البرز/11 نفر دستگیر شدند

به گزارش رکنا ، سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز،  گفت: ماموران پلیس مبارزه با جعل کلاهبرداری پلیس آگاهی استان البرز درپی دریافت گزارش‌هایی مبنی بر معرفی فردی به عنوان پزشک و شخصی دارای نفوذ در سازمان نظام پزشکی با شناسایی افراد شاغل در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی خصوصی و تهیه کارت جعلی پرستاری در قبال گرفتن 100الی 150 میلیون ریال کارت نظام پرستاری برای آنها صادر کرده است که موضوع به صورت ویژه دردستورکار قرارگرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز اضافه کرد: بررسی‌های صورت گرفته از شخص مورد نظر مشخص شد که نامبرده با سوءاستفاده از اصطلاحات پزشکی با جلب اعتماد افراد را جذب و اقدام به تهیه کارت‌های نظام پرستاری برای افراد شاغل دربرخی بیمارستان‌ها کرده است.

نادربیگی بیان کرد: که با انجام تحقیقات پلیسی ۲ متهم اصلی شناسایی و در ۲ عملیات جداگانه دستگیر و دربازرسی از منزل آن‌ها ۱۰ قطعه کارت نظام پرستاری جعلی با هویت مختلف و مدارک هویتی کشف شد.

وی گفت: متهمان در اعترافات، به جرم خود مبنی بر کلاهبرداری از افراد شاغل درمراکز درمانی و بیمارستان‌های خصوصی اقرار کرده و اذعان داشتند که با دریافت بین 100 الی 150 میلیون ریال از افراد اقدام به صدور کارت جعلی کرده و تاکنون 10 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده اند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز یادآور شد: تاکنون ۱۱ نفر از متهمان اصلی شناسایی و ۹۶ نفر ازکسانی که برای آن ها کارت صادرشده بود ، شناسایی و متهمان با قرار ۴ میلیارد تومانی وارد زندان شدند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟