موشکی که آرامکو را هدف قرار داد کاملا بومی است

به گزارش رکنا، محمد علی الحوثی، عضو شورای عالی سیاسی جنبش "انصارالله" یمن با بیان این مطلب گفت، هرچه عربستان سعودی به جنگ خود علیه ملت یمن و هدف قرار دادن تاسیسات حیاتی ادامه دهد، هدف گیری، مقابله و دفاع از سرزمین و ناموس بیشتر ادامه خواهد یافت.

الحوثی افزود: ما با اقدامات غیراخلاقی دشمن، بمب گذاری و هدف‌گیری مداوم مردم یمن، محاصره، ممانعت از سفر بیماران برای معالجه، قطع حقوق کارکنان و از بین بردن ارز یمن آشنا هستیم. ملت یمن سرسخت و غیر قابل انعطاف است و هرچه بیشتر هدف قرار گیرد، مقاوم‌تر خواهد شد.

وی ادامه داد: عربستان سعودی شش سال است که مردم یمن را هدف قرار داده و توطئه می‌کند. هرچه بیشتر به عادی‌سازی ادامه دهید، جنایت خود را بیشتر تایید می‌کنید. عادی سازی، بمباران مردم یمن و محاصره تصویری از انواع جنایات شما است.

 یمنی‌ها در برابر متجاوز تسلیم نشده اند

وی تاکید کرد: یمنی‌ها در برابر متجاوز تسلیم نشده و یا عقب‌نشینی نخواهند کرد و تنها یک راه برای متجاوز وجود دارد که آن حرکت به سمت صلح عزتمندانه است. در غیر این صورت نبرد تا پیروزی ادامه خواهد یافت.

از سوی دیگر، دادگاه وابسته به جنبش انصارالله یمن در صنعا روز چهارشنبه حکم اعدام ۹۱ تن از جمله عیدروس قاسم الزبیدی، رئیس شورای انتقالی جنوب یمن، برخی وزرا، سفیران، خبرنگاران و نظامیان را به اتهام یاری ائتلاف عربی تحت امر عربستان و برهم زدن امنیت یمن صادر کرد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟