آزادی 8 زندانی جرایم غیر عمد در کردستان

8 زندان ی جرایم غیرعمد در کردستان با کمک سپاه بیت‌ المقدس، ستاد دیه و تعدادی از خیرین از زندان آزاد و به آغوش گرم خانواده هایشان بازگشتند.

به گزارش  رکنا ، فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان روز چهارشنبه در آیینی که به مناسبت هفته بسیج و به منظور آزادی زندانیان جرائم غیر عمد برگزار شد، گفت: براساس اخلاق و آموزه‌های اسلامی، همکاری و مساعدت به نیازمندان یکی از دستورات و تربیت‌های شریعت اسلام است و آزادسازی زندانیان یک کار انسانی و بشردوستانه محسوب می‌شود که باید مورد توجه قرار گیرد.

سردار سید صادق حسینی با بیان اینکه امروز به همت سپاه بیت‌المقدس استان کردستان و به مناسبت هفته بسیج هشت نفر از زندانیان جرایم غیر عمد کردستانی به آغوش خانواده خود بازگشتند، افزود: امیدواریم همه جرایم و آسیب‌های اجتماعی به حداقل برسد و کارها و اقدامات خوب و خداپسندانه جایگزین آن شود.

وی با اشاره به اینکه سپاه همیشه حامی مردم بوده و در تمامی مراحل انقلاب در همه صحنه‌ها حضور داشته است یادآور شد: این نهاد از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان همگام با مدافعان سلامت پای کار بوده و این‌روزها برای کاهش دغدغه‌های مردم و ریشه‌کنی این ویروس منحوس، تمام ظرفیت خود را پای کار آورده است.

مدیرکل زندان‌های کردستان نیز در این آیین با اعلام اینکه در حال حاضر ۲۱۰ زندانی جرایم غیرعمد در زندان به سر می‌برند، اظهار داشت: امسال ۱۲۸ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد که به خاطر محکومیت‌های مالی در زندان بودند آزاد و به جمع خانواده بازگشتند.

مراد فتحی افزود: مجموعه سپاه ظرفیت بالایی در زمینه‌های مختلف دارد و ما نیز از این طرح استقبال می‌کنیم.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟