یک زوج چینی هر سه فرزند خود را برای هزینه بازی‌های آنلاین فروختند!

به گزارش رکنا، یک روزنامه چینی گزارش کرد که یک زوج جوان چینی هر سه فرزند خود را برای تهیه پول مورد نیاز برای بازی آنلاین فروخته‌اند.

روزنامه سانژیانگ‌سیتی گزارش کرد که این زوج جوان چینی که هر دو زیر 21 سال سن دارند در سال 2007 به بازی آنلاین در کافی‌نت‌ها روی آوردند و به نوعی به آن اعتیاد پیدا کردند. یک سال بعد اولین فرزند آنها که یک پسر بود به دنیا آمد و آنها برای انجام بازی آنلاین او را در خانه تنها گذاشته و به 30 کیلومتری محل زندگی خود می‌رفتند.

در سال 2009 لی‌لین و لی‌جوان تولد دومین فرزند خود را که یک دختر بود جشن گرفتند تا بتوانند با فروش او هزینه بازی‌های آنلاین خود را بپردازند. آنها این کار را انجام دادند و او را به قیمت کمتر از 500 دلار فروختند تا تنها مدت کمی پس از آن را بتوانند سپری کنند. آنها سپس به فکر فروش اولین فرزند خود افتادند و بهایی ده برابر فرزند دوم خود بدست آوردند و او را به قیمت تقریبی 4600 دلار فروختند.

این روند با تولد سومین فرزند این زوج ادامه یافت تا دوباره بهای فرزند اول خود را از خریداران طلب کنند اما این بار مادربزرگ این فرزندان به فروش رفته به داد آنها رسید تا مانع از کار پسر و شریک جنسی او شود. وی با باخبر کردن پلیس باعث دستگیری آنها شد.

این زوج چینی در اعترافات خود اعلام کرده‌اند که: ما نمی‌خواستیم آنها را بزرگ کنیم. ما تنها می‌خواستیم آنها را برای کسب پول بیشتر بفروشیم.

روزنامه سانژیانگ‌سیتی در گزارش خود آورده است که این زوج چینی از قانون‌شکنی خود ابراز بی‌اطلاعی کرده‌اند.

پیش از این یک زوج دیگر کره‌ای هنگامی که برای انجام بازی آنلاین منزل خود را ترک کرده بوند نوزاد آنها از فرط گرسنگی جان داده بود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟