اعضای شبکه سارقان خانه باغ‌ها در مهاباد دستگیر شدند

به گزارش رکنا ، سرهنگ محمد توحیدی روز شنبه  اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از خانه‌باغ‌ها در این شهرستان، پیگیری این موضوع در دستور کار ویژه ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی و تحقیقاتی، در یک عملیات غافلگیرانه موفق به شناسایی مخفیگاه سارقان و مالخران و دستگیری آنها شدند.

فرمانده انتظامی مهاباد با بیان اینکه سارقان دستگیرشده از افراد سابقه‌دار در زمینه سرقت هستند، افزود: متهمان در بازجویی‌های اولیه به ۱۱ فقره سرقت اقلام و وسایل خانه باغ‌ها، مزارع و دیگر شهرهای اطراف اعتراف کردند.

سرهنگ توحیدی با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شدند اظهار داشت: در این ارتباط ۲ نفر سارق سابقه‌دار و حرفه‌ای و ۲ نفر مالخر شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ توحیدی ارزش اموال کشف شده از متهمان را بیش از ۳ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: رعایت نکات ایمنی از سوی شهروندان فرصت هرگونه سواستفاده‌ای از سارقان را سلب می‌کند.

وی اظهار داشت: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، مراتب را به سامانه ۱۱۰ پلیس اطلاع دهند.

فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی مقابله با سرقت، مقابله با کالای قاچاق، مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با ناهنجاری‌ها و بداخلاقی‌های اجتماعی و کاهش تصادف‌ها از اولویت‌های پنج‌گانه نیروی انتظامی این استان در سال جاری اعلام کرده است.

مهاباد با ۲۴۰ هزار نفر جمعیت و سه کلانتری در جنوب آذربایجان‌غربی واقع است.

این شهرستان با داشتن بیش از ۱۰ هزار هکتار باغ پس از ارومیه و سلماس در جایگاه سوم آذربایجان‌غربی قرار دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟