راننده پراید رعایت حال دوچرخه سوار را کرد / در تهران رخ داد

به گزارش رکنا،  سرهنگ "احسان مومنی" عنوان کرد: ساعت 07:15 صبح امروز وقوع یک فقره تصادف خسارتی در شرق به غرب اتوبان همت بعد از چمران به پلیس 110 اعلام که گزارش اولیه حکایت از این داشت: سواری پراید که در این محدوده مشغول تردد بوده به علت عدم توجه به جلو با دوچرخه سواری که او نیز مشغول رکاب زنی در کنار اتوبان بوده برخورد کرده و پس از برخورد با زمین متوقف می گردد.
وی بیان داشت: تیم کارشناسی پلیس راهور پایتخت، بلافاصله در محل حاضر شدند و ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار ، به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.
رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت بیان داشت: با بررسی های صورت گرفته توسط تیم کارشناسی پلیس راهور فاتب مشخص گردید،راننده پراید به علت عدم توجه به جلو مقصر این حادثه می باشد .
این مقام انتظامی ادامه داد : راکب دوچرخه در این حادثه پس از برخورد با سواری پراید خوشبختانه صدمه ندیده ولی راننده پراید دوچرخه سوار و و دوچرخه وی را تا مقصد می رساند .

وی از رانندگان خواست در حین رانندگی تمام حواس خود را صرفا به رانندگی معطوف داشته و از انجام هرگونه حرکاتی که تمرکز آنها را به هم بریزد و حواس راننده را مشغول کار دیگری نماید جدا خودداری نمایند .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟