کشف بیش از 3 میلیون ماسک قاچاق در ایلام

به گزارش رکنا ، سردار "نورعلی یاری" در گفت و گو با خبرنگار کانال خبری پلیس با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی اخبار مبنی بر احتکار ماسک قاچاق در یکی از انبارهای شهر ایلام فاصله این موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس اقتصادی استان قرار گرفت.

وی افزود: پس از هماهنگی های لازم با مراجع قضایی، سازمان صمت و اداره کل تعزیرات حکومتی استان، بازرسی از این انبار صورت گرفت.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: در بازرسی های به عمل آمده با همکاری اداره اطلاعات سپاه امیرالمومنین(ع)، تعزیرات حکومتی و سازمان صمت از این انبار ،بیش از ۳ میلیون ماسک احتکار شده کشف شد.

وی با بیان اینکه ارزش ریالی ماسک های کشف شده توسط کارشناسان در حال بررسی است، گفت: در این راستا یک نفر متهم دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی و در راستای مطالبه به حق مردم با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی داده شد.

فرمانده انتظامی استان ایلام در پایان از هم استانی های عزیز خواست وجود هرگونه احتکار را از طریق فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا بلافاصله ماموران پلیس اقتصادی به این موضوع رسیدگی کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟