دستگیری سارق حرفه‌ای اماکن خصوصی در ملکشاهی

به گزارش رکنا، سرهنگ بهزاد ولیان فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت اماکن خصوصی و داخل خودرو در حوزه شهرستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

او افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی‌های همه جانبه و اقدامات شبانه روزی در سطح حوزه موفق به شناسایی رد پای احدی از سارقان شدند.

کشف 4 فقره سرقت در ملکشاهی

فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی ادامه داد: پس از شناسایی سارق و مخفیگاه وی اقدامات قانونی جهت دستگیری متهم آغاز و در یک عملیات غافل گیرانه دستگیر و بلافاصله به پلیس آگاهی انتقال شد.

او اظهار کرد: متهم در روبه رویی با ادله پلیس لب به اعتراف گشوده و به ۳ فقره سرقت از اماکن خصوصی و یک فقره سرقت موتورسیکلت در سطح شهرستان اعتراف کرد.

این مقام انتظامی بیان کرد: متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و از آن طریق روانه زندان مرکزی ایلام شد.

سرهنگ ولیان در خاتمه با بیان اینکه بهترین همکاران پلیس شهروندان مسئولیت پذیر و قانون مدار هستند، اعلام کرد: پلیس با اشراف اطلاعاتی و تلاش شبانه روزی، اجازه هیچ گونه اعمال مجرمانه به مجرمان را نخواهد داد و با آنان برابر قانون برخورد خواهد کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟