پاتک پلیس تهران به دخمه سارقان لوازم خودرو

 سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری از دستگیری 2 سارق حرفه ای لوازم خودرو با 35 فقره سرقت خبر داد و گفت: از مخفیگاه متهمان 16 عدد باطری خودرو و غیره سرقتی کشف شد.

به گزارش رکنا،   سرهنگ "دوست علی جلیلیان" اظهار داشت: با وقوع چند فقره سرقت قطعات و لوازم داخل خودرو در محدوده کلانتری 160 خزانه بررسی موضوع در دستور کار تیم تخصصی کلانتری خزانه قرار گرفت.
وی عنوان کرد: با حضور ماموران کلانتری در محل های سرقت و انجام تحقیقات میدانی مشخص شد که سرقت ها توسط دو مرد جوان در نیمه های شب از خودروهایی که ایمنی کمتری دارند انجام می شود و متهمان اغلب باطری های خودروها را سرقت کرده اند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در ادامه تحقیقات پلیسی شناسایی مخفیگاه متهمان در دستور کار قرار گرفت، گفت: در رصد های اطلاعاتی ماموران کلانتری موفق شدند مخفیگاه متهمان را در محدوده خیابان فدائیان اسلامی در گاراژ متروکه ای شناسایی کنند.

باطری دزدان خودروهای تهرانی ها دستگیر شدند

سرکلانتر هفتم افزود: نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهمان و بازرسی از مخفیگاه آنان اخذ شد.
وی تصریح کرد: روز گذشته تیمی از ماموران کلانتری خزانه به مخفیگاه متهمان اعزام و ضمن اطمینان از حضور سارقان در مخفیگاهشان در یک عملیات ضربتی هر دو سارق را دستگیر و برای ادامه تحقیقات پلیسی به کلانتری خزانه انتقال دادند.
سرهنگ جلیلیان ابراز داشت: هر دو متهم در کلانتری به سرقت لوازم و قطعات خودرو با همکاری یکدیگر اعتراف و اظهار داشتند مرتکب 35 فقره سرقت لوازم خودرو در محدوده های نازی آباد، خزانه، شوش و هرندی شده اند.
وی افزود: کشف جزئیات پرونده و شناسایی مال باختگان ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟