آتش سوزی یک باب کلینیک خودرو در تبریز

به گزارش رکنا، نوروزی مسئول امور ارتباطات سازمان آتش نشانی تبریز با اعلام این خبر گفت: عصر امروز با گزارش وقوع آتش سوزی در داخل یک باب کلینیک مکانیکی خودرو در مسیر پل کابلی تبریز، آتش نشانان به سرعت به محل حادثه اعزام و شاهد وقوع آتش سوزی در داخل قسمتی از این کلینیک مکانیکی شدند که دو دستگاه خودرو در حال سوختن بود.

وی با اشاره به اینکه افراد کارگاه زمان بروز آتش سوزی با استفاده از خاموش کننده‌های دستی اقدام به اطفا حریق کرده بودند افزود: آتش نشانان به سرعت با رعایت اصول ایمنی اقدام به اطفا کامل حریق کرده و دقایقی بعد به آتش سوزی خاتمه دادند.

مسئول امور ارتباطات سازمان آتش نشانی تبریز با اشاره به اینکه بیشتر حوادث در اثر بی احتیاطی‌ها و سهل انگاری‌ها رخ می‌دهد یادآور شد: مسئولین و افراد کارگاه‌های مکانیکی باید رعایت اصول ایمنی را بیشتر مورد توجه قرار داده و از اقدامات ناایمن و حادثه آفرین مانند قرار دادن ظرف بنزین بدون سرپوش در مجاورت بخاری یا هر گونه شعله خودداری کنند که می‌تواند موجب بروز آتش سوزی و خسارات جانی و مالی شود.

گفتنی است این آتش سوزی صدمات جانی نداشت و فقط دو دستگاه خودرو پیکان در آتش سوخته و خساراتی نیز به کارگاه وارد شده بود که با تلاش آتش نشانان ایستگاه شماره ۵ اطفا حریق شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟