انبار احتکار پکیچ و رادیاتور در خرم‌آباد کشف شد

به گزارش رکنا، فریبرز حسامی،معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت لرستان اظهار کرد: در راستای ابلاغ شیوه‌نامه بازرسی از انبار‌ها و مراکز نگهداری کالا و به‌منظور کنترل، پایش و نظارت بر عملکرد انبار‌ها و سردخانه‌ها، روز گذشته به‌صورت مشترک بازرسان سازمان صمت به اتفاق مأمورین قضایی، از انبار‌های مواد غذایی و کالا‌های اساسی سطح شهر خرم‌آباد بازدید انجام شد.

او تصریح کرد: در حین بازدید و سرکشی، یک انبار رادیاتور و پکیچ احتکار شده به ارزش پرونده پنج میلیارد ریال کشف و ضبط؛ تشکیل پرونده و جهت سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شد.

کشف انبار احتکار پکیچ و رادیاتور در خرم‌آباد

معاون بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان بیان کرد: مراکز نگهداری کالا در دستور کار این سازمان قرار دارد و روزانه رصد خواهند شد و در صورت مشاهده هرگونه تخلف بدون اغماض به‌شدت برخورد خواهد شد.

حسامی اضافه کرد: کلیه واحد‌های انبار، سردخانه، عمده‌فروشی، واردکننده، تولیدکننده، موظف به ثبت اطلاعات واحد خود در سامانه جامع انبار‌ها هستند.

او بیان کرد: از هم استانی‌های گرامی خواستاریم در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی شامل گران‌فروشی، امتناع از فروش؛ احتکار و وجود انبار‌های غیرقانونی را از طریق سامانه ۱۲۴ اعلام تا در سریع‌ترین زمان ممکن به گزارش آن‌ها رسیدگی شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟