کشف مکمل های ورزشی قاچاق در ناصرخسرو

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از کشف 33 قلم دارو و مکمل ورزشی های قاچاق در مرکز تهران به ارزش 5 میلیارد ریال خبر داد.
به گزارش رکنا، سرهنگ "دوستعلی جلیلیان" در تشریح این خبر بیان داشت: ماموران کلانتری 113 بازار با دریافت گزارشی مبنی بر اینکه فردی در انبار متروکه ای در حوالی خیابان ناصر خسرو مقدار فراوانی دارو و مکمل های ورزشی قاچاق را جمع آوری و خارج از چرخه سازمان غذا و دارو توزیع می کند، بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران عملیات کلانتری بازار قرار گرفت.
وی عنوان¬ کرد: در تحقیقات پلیسی انباری متروکه و هویت متهم شناسایی و نتیجه تحقیقات پلیسی در اختیار مرجع قضائی جرایم پزشکی قرار گرفت.
این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: با هماهنگی های قضائی تیمی از ماموران عملیات کلانتری بازار به نشانی اعلامی اعزام و موفق شد ضمن دستگیری متهم40 ساله، 33 قلم دارو و مکمل های ورزشی قاچاق اعم از 13 کارتن مکمل پودری به وزن های مختلف و تعداد 8 کارتن انواع قرص های غیر مجاز و 12 بسته انواع مایع های تزریقی و خوراکی در مجموع 83 هزار و 470 عدد داروی قاچاق کشف کنند.
سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران با بیان اینکه ارزش ریالی اموال کشف شده توسط کارشناسان مبلغ 5 میلیارد ریال برآورده شده است، گفت: متهم پس از اعتراف به جرم ارتکابی برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟