انجام 2 عملیات مهار آتش سوزی در اهواز با تلاش آتش نشانان

به گزارش رکنا، ابراهیم قنبری رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز با اشاره به انجام ۲ عملیات مهار آتش سوزی طی دیروز گفت: ساعت ۷ و ۴ دقیقه گزارش آتش سوزی در سوپرمارکت اطلاع رسانی شد و ستاد فرماندهی بلافاصله آتش نشانان را به محل حادثه در منطقه لشکر آباد، انتهای خیابان ابومسلم اعزام کرد.

آتش سوزی هولناک یک سوپرمارکت در اهواز

او افزود: پس از رسیدن نیرو‌ها به محل حادثه، مشاهده شد که آتش سوزی بر اثر اتصال سیم کشی برق در ساختمان رخ داده و منجر به خسارت اجناس مغازه شده است که بلافاصله آتش نشانان با بکارگیری چند رشته لوله آبرسان و در کوتاه‌ترین زمان ممکن آتش سوزی را مهار کردند.

قنبری اظهار داشت: ساعت ۱۰ و یک دقیقه نیز در پی تماس مجدد شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر آتش سوزی و مشاهده خروج دود از یک واحد منزل مسکونی، ستاد فرماندهی آتش نشانی، آتش نشانان را با تجهیزات کامل به منطقه آسیاباد خیابان ۶ اعزام کرد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز بیان کرد: آتش نشانان به محض رسیدن به محل با استفاده از تجهیزات حفاطت فردی بعد از قطع برق و گاز ساختمان به سرعت با بکارگیری تجهیزات خاموش کننده به مقابله با آتش سوزی پرداختند و حریق را مهار کردند و علت حریق از سوی کارشناسان سازمان اتصال فن تهویه گزارش شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟