کشف 220 هزار لیتر سوخت قاچاق در سیستان و بلوچستان

به گزارش رکنا، سردار"احمد طاهری گفت: در هفته گذشته طرح مبارزه با قاچاق سوخت، با هدف جلوگیری از هدر رفت سرمایه‌های ملی، با قاطعیت و جدیت تمام، در نقاط مختلف استان سیستان و بلوچستان به اجرا درآمد.

کشف محموله سوخت قاچاق در سیستان و بلوچستان

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این راستا مأموران پلیس امنیت اقتصادی، و دیگر رده هاتی عملیاتی، با انهدام ۵ باند سازمان یافته قاچاق، شناسایی و تخریب ۲ محل دپوی سوخت و در بازرسی از ۵ دستگاه تریلی سوخت کش و ۱۸ دستگاه اتوبوس دارای باک اضافی در شهرستان‌های "ایرانشهر"، "سراوان"، "زاهدان" و "دلگان" در مجموع ۲۲۰ هزار و ۸۳۸ لیتر سوخت قاچاق را شامل ۱۱۲ هزار ۲۸۶ لیتر گازوئیل، ۸۴ هزار و ۶۴۰ لیتر بنزین، ۲۲ هزار لیتر قیر و یک هزار و ۹۱۲ لیتر سایر مشتقات نفتی کشف کردند.

سردار طاهری با اشاره به توقیف ۲۳ دستگاه تریلی و اتوبوس حامل سوخت قاچاق خاطر نشان کرد: در این رابطه ۳۱ فرد متخلف نیز دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

او با تأکید به برخورد قاطعانه نیروی انتظامی با قاچاق کالا و سرمایه‌های ملی، بیان داشت: پدیده قاچاق علاوه بر ضربه زدن به اقتصاد کشور زمینه ساز جرایم دیگری در سطح جامعه می‌شود و مقابله با آن یکی از اولویت‌های کاری پلیس به شمار می‌رود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟