کشف 253 کیلو تریاک در منوجان

به گزارش رکنا، سردار "عبدالرضا ناظری" اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و پاسگاه انتظامی"چاه شاهی"شهرستان"منوجان" هنگام گشت زنی نامحسوس در محور"منوجان-هشتبندی" به یک دستگاه خودروی پژو 405 مشکوک و به آن دستور ایست دادند.

وی افزود: راننده این خودرو بدون توجه به اخطار پلیس با افزایش سرعت و انجام حرکات مارپیچ اقدام به فرار کرد که در ادامه با هوشیاری و تعقیب و مراقبت ضربتی ماموران، خودرو متوقف و مشخص شد راننده آن، راه پاک کن یک خودروی پژو پارس حامل مواد افیونی است.

هوشیاری پلیس و کشف 253 کیلو تریاک در منوجان

سردار ناظری بیان داشت: در این رابطه ماموران با استقرار در یکی از جاده های فرعی، خودروی مورد نظر را هنگام عبور از محدوده یک روستا شناسایی و متوقف کردند اما راننده آن با استفاده از عوارض طبیعی محل، فرار کرد.

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به کشف 253 کیلو و 300 گرم تریاک از پژوپارس و تلاش پلیس برای شناسایی و دستگیری متهم فراری، گفت: سوداگران مرگ برای انتقال مواد خانمانسوز مخدر به ترفندهای مختلفی متوسل می شوند اما در مقابل، پلیس نیز با تکیه بر اقدامات اطلاعاتی، تشدید پایش های نامحسوس و تدابیر هوشمندانه دیگر با تمام توان در مقابل کسانی که اعتیاد جوانان را دستمایه ثروت اندوزی خویش قرار داده اند، ایستادگی می کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟