کشف خودرو و مواد غذایی احتکار شده در شیراز

به گزارش رکنا، غلامرضا سالاری افزود: با تلاش پاسداران گمنام امام زمان (عج)، ۱۵ دستگاه انواع خودرو احتکار شده در پارکینگ منزلی در یکی از محله‌های شیراز کشف و ضبط شد.

وی تصریح کرد: این انبار در سامانه جامع انبارها ثبت نشده و موجودی آن اعلام نشده است.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان فارس در ادامه سخنان خود از کشف انباری دیگر نیز خبر داد و گفت: این انبار بزرگ نیز مقادیر زیادی مواد غذایی و پوشک بچه را در خود جای داده بود که ارزش تقریبی کالاهای کشف شده بیش از ۲۰ میلیارد ریال است.

وی یادآور شد: گشت مشترک تعزیرات حکومتی بلافاصله در محل حاضر و با بررسی میدانی موضوع و شناسایی دو نفر در این رابطه، پرونده‌ای با عنوان احتکار برای این افراد تشکیل شد.

وی از تشدید نظارت‌ها با همکاری نهادهای نظارتی و امنیتی در قالب قرارگاه ربیع خبر داد و اضافه کرد: تعزیرات حکومتی در برخورد با احتکار کنندگان کالاهای مورد نیاز مردم هیچ‌گونه اغماضی نخواهد کرد و پرونده‌های محتکران با سرعت و جدیت رسیدگی و مجازات‌های سنگینی برای متهمان این پرونده‌ها اعمال خواهد شد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان فارس، نظارت همگانی را باعث تنگ شدن عرصه بر سودجویان عنوان کرد و از شهروندان خواست چنانچه اطلاعی از احتکار کالا دارند مراتب را به سامانه ۱۲۴ اطلاع داده تا موضوع بلافاصله پیگیری و متخلفان اعمال قانون شوند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟