دستگیری یکی از بزرگترین سرباند های قاچاق کالا و ارز در هرمزگان

به گزارش رکنا ، سردار حسین دهکی اظهار داشت :در اجرای فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و تدابیر فرمانده مرزبانی ناجا در برخورد قاطع با باندها و شبکه های سازمان یافته قاچاق و همچنین در راستای تحقق شعار سال مرزبانان این استان تلاش و همت خود را برای اجرای این مهم به کار بسته و مبارزه خود را با متخلفان اقتصادی دو چندان کرده اند.

وی ادامه داد: دراین راستا با انجام اقدامات اطلاعاتی ، مراقبت های ویژه و با تلاش های شبانه روزی و فعالیت بی وقفه مرزبانان اطلاعاتی این فرماندهی یک باند وارد کنندگان کالای قاچاق که به صورت کلان اقدام به وارد کردن کالا بصورت غیرقانونی به استان می کردند را شناسایی و تحت نظر اطلاعاتی قرار دادند.

سردار دهکی افزود: با اقدام به موقع مرزبانان و در یک عملیات سریع و غافلگیرانه این باند بزرگ قاچاق کالا و ارز در استان شناسایی و دستگیر شدند.

این مقام ارشد مرزبانی در استان تصریح کرد: در این عملیات یک فروند لنج متخلف ، 12 دستگاه خودرو ، دو باب منزل مسکونی ، یک باب نمایشگاه خودرو و یک مرغداری متعلق به سرباندهای قاچاقچیان به ارزش ۹۰۰میلیارد ریال معادل ۹۰میلیارد تومان توقیف گردید.

فرمانده مرزبانی هرمزگان در خاتمه خاطرنشان کرد: در این رابطه سرباند و متهم اصلی به همراه 7 نفر نیز دستگیر که با تشکیل پرونده راهی دادسرا شدند.

شناسایی و دستگیری سایر اعضای باند مذکور در دستور کار اطلاعاتی قرار گرفته است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟