کشف بیش از 3 میلیارد ریال کالای قاچاق در عملیات پلیس شازند

به گزارش رکنا، عبدالرضا جودکی اظهار کرد: در ادامه روند مبارزه همه جانبه با معضل قاچاق کالا مأموران انتظامی ایستگاه ایست و بازرسی شهرستان شازند، در هنگام کنترل خودروهای عبوری در سطح محورهای مواصلاتی شهرستان، یک دستگاه خودروی اتوبوس و کامیون حامل بار قاچاق را شناسایی و توقیف کردند.

وی ادامه داد: در بازرسی از این خودروها، ۱۸ دستگاه ماشین لباسشویی، ۷ دستگاه کولر گازی، ۲۱ هزار و ۵۸۸ عدد انواع تجهیزات پزشکی، ۱۰۶ هزار و ۶۸۰ عدد انواع لوازم آرایشی، ۲۳۸ عدد کمپوت آناناس، ۳۸ عدد روغن نباتی ۴ کیلویی، فاقد هرگونه مدارک معتبر گمرکی کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شازند ارزش تقریبی کالای قاچاق کشف شده در این عملیات را بنا بر اعلام کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی ۳ میلیارد و ۴۷۱ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال اعلام کرد و گفت: در این عملیات رانندگان خودروها دستگیر و پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

وی در پایان با قدردانی از تعامل فراگیر شهروندان با پلیس در اجرای موفقیت‌آمیز مأموریت‌های مختلف پلیسی افزود: پلیس به منظور اجرای وظایف خود و مبارزه با قاچاق کالا با تمام توان با قاچاقچیان مقابله می‌کند و شهروندان نیز می‌توانند از طریق تلفن ۱۱۰ هر گونه گزارش و اطلاع در این خصوص را به پلیس منعکس کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟