رفع تصرف 6 هکتار از مزارع کشاورزی و باغات شهرستان ایلام

به گزارش رکنا، سرهنگ "جمال موسوی"اظهار داشت: لحظاتی پیش ۲۵ مورد بنا، ساختمان ،کانکس ،فنس کشی دیوار کشی به مساحت ۶ هکتار از زمین‌های کشاورزی چشم بید و چشمه کبود رفع تصرف شد.

وی افزود: این بناها در محدوده فرودگاهی شهرستان ایلام واقع شده بود که زمین خواران به صورت غیرمجاز، مزارع کشاورزی و باغات را تغییر کاربری داده و در آن ساخت و ساز کرده بودند.

سرهنگ موسوی خاطرنشان کرد: در راستای تبصره ۲ قانون حفظ کاربری ، با هماهنگی مرجع قضائی و حضور عوامل انتظامی شهرستان ایلام، جهاد کشاورزی و رئیس حفاظت امور اراضی استان ،این بناها تخریب و به حالت اولیه بازگشت.

سامانه ۱۳۱ پل ارتباطی مردم با حفاظت امور اراضی

سرهنگ "مجتبی همتی" فرمانده یگان حفاظت امور اراضی استان ایلام نیز به خبرنگار ما گفت: سامانه ۱۳۱، پل ارتباطی مردم با حفاظت امور اراضی است و از گزارشات مردم برای مبارزه قاطع با زمین‌خواران استقبال خواهیم کرد.

سرهنگ همتی با هشدار به زمین خواران و کسانی که می خواهند زمین های کشاورزی و باغات استان را برای مطامع شخصی خود تخریب کنند هشدار داد، با حمایت دستگاه قضائی، بناهای غیرمجاز را در هرجای استان که باشند تخریب و به حالت اولیه باز می گردانیمبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟