کشف محموله کالای قاچاق در اصفهان

به گزارش رکنا، سرهنگ "حمیدرضا اکبری فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان اظهار داشت: ماموران یگان امداد حین گشت زنی‌های هدفمند خود در سطح شهر به یک دستگاه خودروی مزدا وانت در اتوبان "اقارب پرست" مشکوک و آن را متوقف کردند.

سرهنگ اکبری افزود: پس از توقیف خودروی مذکور در بازرسی از آن ۷ دستگاه ماشین لباسشویی خارجی فاقد مدارک مثبته گمرکی کشف و به همراه راننده و خودروی توقیفی به کلانتری ۲۸ اصفهان منتقل شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ارزش این محموله توسط کارشناسان مربوطه یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال اعلام شده از عملیاتی دیگر توسط ماموران کلانتری ۱۳ اصفهان خبر داد و افزود: ماموران آن یگان نیز با دریافت خبری مبنی بر تخلیه بار قاچاق در یک انبار رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

کشف ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق در اصفهان

او ادامه داد: ماموران با هماهنگی قضائی به محل مورد نظر اعزام شده و دو خودروی پراید و پژو ۴۰۵ را که حامل کالای قاچاق و در حال تخلیه لوازم خانگی و لوازم آرایشی بودند مشاهده و بلافاصله در این خصوص ۲ قاچاقچی دستگیرشد.

اکبری افزود: در بازرسی صورت گرفته ۶۹ عدد انواع لوازم آرایشی زنانه و ۱۱ دستگاه مایکروفر و ۳ دستگاه ماشین لباسشویی خارجی فاقد مدارک گمرکی به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان خاطر نشان کرد: در مجموع این دو عملیات ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق کشف و خودرو‌های حامل کالای قاچاق به پارکینگ منتقل و متهمان به همراه پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟