کشف 34 دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق در اراک

به گزارش رکنا، جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی از کشف 34 دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر) قاچاق به ارزش تقریبی یک میلیارد و 17 میلیون ریال درعملیات ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان خبر داد.

یوسف سپهوند  گفت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان در تحقیقاتی از دپوی تعدادی دستگاه استخراج ارز دیجیتال(ماینر) در یکی از شرکت‌های تولید پوشاک شهرستان اراک مطلع شده و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: مأموران پس از شناسایی این شرکت و با هماهنگی مرجع قضائی، در بازدید از این محل موفق به کشف تعداد 34 دستگاه ماینر ، 25 دستگاه پاور به همراه لوازم جانبی و 7 دستگاه فن پاور به همراه لوازم جانبی و یک دستگاه محفظه ماینرفاقد هر گونه مدارک مثبته گمرکی کشف شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی با اشاره به ارزش تقریبی یک میلیارد و 17 میلیون ریالی دستگاه های کشف شده از سوی کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی خاطرنشان کرد: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.
سپهوند از شهروندان خواست تا به منظور کمک روز افزون به اقتصاد جامعه و پیشگیری از استفاده غیر قانونی از برق یارانه ای از سوی سود جویان، در صورت اطلاع از اینگونه موارد، موضوع را بلافاصله از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن با مجرمان اقتصادی برخورد قانونی صورت پذیرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟