بازداشت داماد شیروانی شب عروسی

فرماندار شیروان گفت: بی اعتنایی داماد شیروانی به تذکرات و ضوابط کرونا، او را روانه بازداشتگاه کرد.

به گزارش رکنا ، امین رضا مراتی اظهارکرد: بعد از دریافت گزارش هایی مبنی بر برگزاری مراسم غیر قانونی در شرایط کرونایی در شیروان و تهدید سلامت مردم، با اقدام سریع ستاد مقابله با کرونای این شهرستان و حکم قضایی، داماد این مراسم روانه بازداشتگاه شد.

 وی با اشاره به وضعیت قرمز کرونا در این شهرستان تاکید کرد: برگزاری مراسم عزا و عروسی در این ایام به منزله تهدید کردن سلامت جامعه و مردم است که در این راستا برابر ماده ۶۸۸ قانون مجازات اسلامی با تهدید کنندگان سلامت عمومی برخورد می شود.

مرآتی با بیان اینکه طبق مصوبات ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان همچنان برگزاری هرگونه مراسم عزا و عروسی و... که منجر به تجمع شود، ممنوع است، افزود: برخی به هشدارهای بهداشتی بی اعتنایی و بی توجهی می‌کنند که می توانند باعث بیماری و حتی مرگ اطرافیان خود شوند.

وی با بیان اینکه متاسفانه شاهد افزایش آمار بیماران و فوتی های کرونایی در این شهرستان هستیم به طوری که ظرفیت بخش های بستری بیماران کرونایی بیمارستان در حال تکمیل شدن است، از مردم خواست پروتکل های بهداشتی را رعایت و از ماسک استفاده کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟