بازداشت سارق حرفه ای در کرج / او دزد ماشین و موتورسیکلت بود

به گزارش رکنا، رئیس پلیس آگاهی استان البرز از دستگیری سارق لوازم خودرو با اعتراف به 50 فقره سرقت خبر داد.

محمد نادربیگی  اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت لوازم داخل خودرو در مناطق کلاک و شهرک جهان‌نما شهر کرج، شناسایی سارق و یا سارقان در دستور کار پایگاه یکم پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی بیان کرد: کارآگاهان در تحقیقات اولیه متوجه شدند سارق به صورت انفرادی در ساعات خلوت روز و شب خودروهای فاقد لوازم بازدارنده را ابتدا شناسایی کرده و سپس به وسیله خودرو و موتورسیکلت‌های سرقتی به آنها مراجعه و با شیوه کلاف کردن درب خودرو، لوازم آن را به سرقت می‌برد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز تصریح کرد: کارآگاهان با انجام تحقیقات گسترده میدانی و به‌کارگیری اقدامات پلیسی مخفیگاه متهم را در حاشیه آزادراه "تهران-کرج" شناسایی کرده و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه نامبرده را دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه با بررسی سوابق متهم مشخص شد نامبرده دارای سوابق متعدد سرقت است، گفت: سارق دستگیر شده در ابتدا منکر انجام هرگونه سرقت بود اما پس از مشاهده مستندات پلیس به ناچار لب به اعتراف گشوده و به ۵۰ فقره سرقت لوازم داخل خودرو اقرار کرد.

وی با بیان اینکه متهم پس از تکمیل پرونده به مراجع قضائی معرفی و روانه زندان شد، متذکر شد: نامبرده اموال مسروقه را در اطراف خیابان‌ها به افراد گذری فروخته و پول حاصل از آن را هزینه مواد مخدر می‌کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟