دستگیری 21 سارق حرفه ای در میناب

فرمانده انتظامی شهرستان میناب از شناسایی و انهدام باند سارقان و مالخران منازل و اماکن خصوصی ودولتی و کشف ۲۱ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش رکنا، عباس قاسمی گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل، اماکن خصوصی و دولتی در سطح شهرستان میناب و متواری شدن سارق یا سارقان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با تشکیل یک تیم منسجم با بررسی شیوه و شگردهای مورد استفاده سارقان، با بهره‌گیری از شیوه های نوین پلیسی و گشت زنی های پنهان در محله های مختلف، یکی از سارقان را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

این مسئول انتظامی اظهار داشت: متهم دستگیر شده در تحقیقات به سرقت از منازل و اماکن عمومی با همدستی دو نفر دیگر معترف شد که در یک عملیات برنامه ریزی شده، ۲ سارق دیگر نیز دستگیر و در بازرسی مخفیگاه آنان یک کیف حاوی تعداد زیادی کلید و ابزاردست ساز جهت باز کردن درب خودرو و مقادیر زیادی اموال مسروقه کشف و ضبط شد.

سرهنگ قاسمی خاطر نشان کرد: با توجه به اقرار متهمان در خصوص فروش اموال مسروقه به هفت نفر مال خر دیگر، اعضای این باند نیز طی یک عملیات پلیسی دسگیر شدند و در بازرسی از منازل مالخران مقدار زیادی اموال مسروقه کشف شد.

به گفته وی متهمان در مواجهه با دلایل و شواهد موجود، به ۲۱ فقره انواع سرقت اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان میناب تصریح کرد: در این عملیات ضمن کشف ۲۱ فقره سرقت تعداد ۱۰ متهم شامل سارق و مال خر اموال مسروقه دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و در اجرای دستور مقام قضایی روانه زندان شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟