کشف انبار مشروبات الکلی دست ساز در بهاباد

رئیس حوزه قضایی بهاباد از شناسایی و کشف 200 لیتر مشروبات الکلی دست‌ساز در این شهرستان خبر داد.

به گزارش رکنا، علیرضا ایزدی  اظهار داشت: یک واحد کارگاه مشروب سازی که توسط افراد غیر بومی اداره می شد شناسایی و یک نفر دستگیر و ۲۰۰ لیتر مشروبات الکلی دست ساز به همراه آلات و ادوات تولید مشروبات کشف و ضبط و کارگاه پلمب شد.

وی، یکی از بزرگترین معضلات اجتماعی را تهیه و توزیع مشروبات الکلی دانست و بیان کرد: یکی از موضوعات مورد توجه دستگاه قضا استمرار در برخورد با تولید و توزیع کنندگان مشروبات الکلی بوده و در این زمینه این مجموعه برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد.

کشف 200 لیتر مشروبات الکلی دست‌ساز در بهاباد

ایزدی، مبارزه با عوامل تولید و توزیع مشروبات الکلی، مواد مخدر و هر موردی که سلامتی و اعتقادات نسل جوان را هدف قرار داده اند، را مهم و ضروری دانست و افزود: مردم بهاباد با همکاری خدمتگزاران خود در دستگاه قضا و نیروی انتظامی اجازه ارتکاب چنین جرائمی را نداده و برخورد جدی همراه با قاطعیت در انتظار مجرمان است.

وی با تاکید بر تعامل هر چه بیشتر دستگاه های ذیربط در کاهش جرم در شهرستان بهاباد عنوان کرد: با همکاری، مشارکت و تعامل تمامی دستگاه‌های متولی با دستگاه قضا در زمینه کاهش جرم، این مجموعه تمام تلاش و جدیت خود را در زمینه برخوردهای قانونی با تمامی جرائم، به ویژه در زمینه قاچاق مواد مخدر و مشروبات الکلی انجام می دهد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟