کشف 82 هزار لیتر سوخت قاچاق در زاهدان

 فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: ۸۲ هزار لیتر سوخت قاچاق با تلاش مأموران انتظامی شهرستان زاهدان قبل از رسیدن به مقصد کشف شد.

به گزارش رکنا، سردار احمد طاهری روز یکشنبه  اظهارداشت: ماموران انتظامی زاهدان در راستای اجرای طرح پیشگیری از قاچاق منابع ملی در هنگام کنترل خودروهای عبوری در ایستگاه بازرسی «کوله سنگی» در مسیر ارتباطی زابل به زاهدان به ۲ دستگاه کشنده نفت کش مشکوک و آنها را متوقف کردند.
وی با بیان اینکه در بازرسی از این کامیون‌ها ۸۲ هزار لیتر نفت سفید قاچاق و خارج از چرخه قانونی توزیع کشف شد افزود: در این رابطه ۲ فرد متخلف دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.
فرمانده انظامی سیستان و بلوچستان با تاکید بر برخورد قاطعانه نیروی انتظامی با پدیده شوم قاچاق کالا، سوخت و سرمایه‌های ملی خاطرنشان کرد: پدیده قاچاق علاوه‌بر ضربه زدن به اقتصاد کشور زمینه ساز جرایم دیگری در سطح جامعه می‌شود و مقابله با آن یکی از اولویت‌های کاری پلیس به شمار می‌رود.
وی از شهروندان خواست اخبار و اطلاعات خود را در این خصوص با تماس ۱۱۰ در اختیار پلیس قرار دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟